2008.04.09. 17:21

LEN-kupa: úgy folytatták, ahogy abbahagyták

Meglepte a házigazda Csehov együttese a Brendon-UPC-ZF Eger csapatát a LEN-kupa döntő visszavágó mérkőzésén.

HEOL

Az első negyedben előbb három, majd négy gólos előnyre tettek szert a csehoviak. A második negyed elején a különbség már ötre nőtt. Erre Varga II. Zsolt gyorsan reagált, így ismét 4 góllal megy a meccs.

Négy perccel a vége előtt ötre növelik az előnyt a csehoviak, majd Kis Gábor ismét négyre viszi le azt 7:3. Emberelőnyt védekezik ki az Eger orosz időkérés után, de hiába: a kipattanó labdát a hazaiak szerzik meg és bedobják. Még mindig 2 perc van hátra és újabb emberelőny 8:3-nál. Nem hibáznak, s ez már lesújtó különbség. 9:3

Újabb gól és teljes káosz: 10:3. Úgy tűnik elfelejtettünk védekezni és gólt lőni egyaránt. Varga Zsolt gólját, a támadőidő lejárta miatt nem adják meg a bírók.