kézilabda

2019.03.26. 19:22

ESC: az utolsó előtti hely is távolodik

Egy félidőn keresztül tudott szoros mérkőzést játszani Budaörsön az Eszterházy SC felnőtt csapata.

eszterhazysc.hu

Hiába küzdött, nem tudott pontot szerezni a megyeszékhelyi gárda Fotó: Lénárt Márton/Heves Megyei Hírlap

K&H Liga, nők, 18. forduló:

Moyra-Budaörs Handball – Eszterházy SC 28-21 (14-11)

Budaörs, 500 néző. V.: Felhő F., Öcsi T.

BUDAÖRS: WÉNINGER – Dávid-Azari 2 (1), Hornyák Á. 3, Pálos-Bognár 1, Horváth L. 5, Mézes 2, Szabadfi 2. Cs.: Sipeki, Kastl – Soós, Zsigmond V. 3, GERHÁTH 4, Hajduch 3, Braun 1, Ertl 2 (1), Csáki. Edző: Neukum Tamás.

ESC: Győrffy – Bocsi, Iván E. 3, Brettner, Sári 9 (4), Pados 1, Buzsáki 1. Cs.: Leiner – Borbély 1, Bernát D. 1, Kobela 2, Hanczvikkel 1, Sallai 2. Edzők: Debre Viktor, Rutka Péter.

Az eredmény alakulása: 6. perc: 3-1, 12. p.: 5-3, 18. p.: 7-5, 24. p.: 10-6, 36. p.: 19-12, 42. p.: 22-12, 48. p.: 23-14, 54. p.: 26-16.

Kiállítások (kétperces): 8 perc, ill. 6 perc.

Hétméteresek: 2/2. ill. 6/4.

Mestermérleg:

Neukum Tamás: – Az eredménnyel elégedett vagyok, az ellenfelünk végig sportszerű volt, már a felkészülésnél is fejtörést okozott, és tényleg komolyan tartottunk ettől a mérkőzéstől. Sokat dolgoztunk ezért a sikerért, ezért véleményem szerint, megérdemelt győzelmet arattunk.

Debre Viktor: – Az első félidőben még úgy ahogy, tartottuk magunkat, de fordulás után az ellenfél kőkeményen kihasználta védelmi hibáinkat, és gyakorlatilag rövid idő alatt eldöntötte a mérkőzést. Ezt követően szét is estünk, főleg támadásban, köszönhetően a rengeteg technikai hibának, úgyhogy nem igazán volt esélyünk arra, hogy pontot szerezzünk.