TEREPSPORT

2019.06.11. 16:45

Tímea és Bíborka a Tiszánál tündökölt

Az EVSI ultrafutója két kategóriában nyert.

Félmaratonon (21 km) megnyerte a kategóriáját és a női abszolútban is az első helyen végzett Sebestyén Tímea a 3. Tisza Trail Terepfutóversenyen. Az Egri Városi Sportiskola tagja 1:48.40 órás idővel szerezte meg az első helyet úgy, hogy csak két férfi induló előzte meg. A tiszaújvárosi megméretésen az ultrafutó lánya, Karsay Bíborka a 7 km-es távon indult 49 nő közül elsőként ért célba, 12 éves létére 35.40 perces idővel megverte a női mezőnyt, miként a 0–18 éves korcsoportban az élen zárt.

Anya és lánya újabb serlegekkel gyarapodott Beküldött fotó

– A 30 Celsius fokos melegben, kevés árnyékban futottunk, de mivel sok frissítő várt bennünket és nagyon jó volt a hangulatú, így sikerült kiváló szinten teljesíteni – mondta Sebestyén Tímea, aki vasárnap a szegedi maratonon áll rajthoz.