KÉZILABDA

2020.03.08. 19:02

Dunakeszin semmi nem jött össze az ESC-nek

A tavasszal négy mérkőzésen mindössze két pontot szerző hatvaniak továbbra is gödörben.

S. K.

KÉZILABDA A férfi NB I/B Keleti csoportja 15. fordulójának mérkőzésén:

Hatvani KSZSE–Optimum Solar-Békési FKC 30–32 (12–16)

Hatvan, Kodály Zoltán Ált. Isk., 200 néző. V.: Földesi Cs., Halász A.

Hatvan: Hudák – Répási 3, Szarvas Á., Buday 4, Vad Zs. 3, Bali R. 6, Horváth R. Csere: Szarvas A. (kapus), Veres B. 2, Blazsek, Kovács P. 8 (3), Varjú, Padla 1, Nagy B. 3, Igó, Molnár K. Edző: Bárány Zsolt.

Az eredmény alakulása. 6. perc: 1–4, 12. p.: 3–7, 18. p.: 6–9, 24. p.: 9–12, 36. p.: 15–20, 42. p.: 18–22, 48. p.: 21–25, 54. p.: 24–27.

Kiállítások: 4, ill. 8 perc.

Hétméteresek: 3/3, ill. 2/2.

A vendégek a 10. percre már ötgólos előnyt szereztek (1–6), a hatvaniak a folytatásban futottak az eredmény után. Tíz perc elteltével ugyan sikerült felzárkózni egy találatra (9–10), de ezt követően ismét a Békés került fölénybe és magabiztossá tette győzelmét.

Bárány Zsolt: – Sajnos még nem sikerült kilábalnunk a a gödörből.

Következik: Mizse KC–Hatvani KSzSE, március 14., szombat, 18.00.

Sári Barbaráék padlót fogtak a Dunakeszi otthonában Fotó: Lénárt Márton/Heves Megyei Hírlap

A női NB I/B Keleti-csoportja 16. fordulójában:

VS Dunakeszi–Eszterházy SC 33–30 (17–15)

Dunakeszi, 150 néző, V.: Hársfalvi Zs., Mórocz R.

ESC: GYŐRFFY – Kuti 1, Brettner 4, Petrovics 3, SÁRI 9 (3), PADOS 6, Buzsáki 2. Csere: Leiner (kapus), Pankotai 1, Kiser 1, Kobela, Iván E. 3. Edző: Debre Viktor.

Kiállítások: 6, ill. 12 perc.

Hétméteresek: 7/6, ill. 4/3.

Rutka Péter, az egriek másodedzője: – Minden csapat életében vannak olyan napok, amikor semmi nem jön össze, nálunk ez a mai volt ilyen. Most már biztos, hogy százszázalékosan nem fogunk bajnokságot nyerni, de továbbra is mi vagyunk a listavezetők. Minden héten és minden napon előre kell tekintenünk, és még jobban kell dolgoznunk, küzdenünk ahhoz, hogy elérjük céljainkat. Gratulálunk a Dunakeszi csapatának!

Következik: NKK Balmazújváros–Eszterházy SC, Balmazújváros, március 14., szombat, 17.00. S. K., F. B.