A Gyöngyös az első félidőben veszítette el a füredi meccset

A férfi NB I. 16. fordulójában négygólos vereséget szenvedtek a mátraaljaiak.

Forrás: Heves Megyei Hírlap

Fotó: Czímer Tamás

BALATONFÜREDI KSE–HE-DO B.BRAUN GYÖNGYÖS 27–23 (16–11)

Balatonfüred, zárt kapuk mögött. V.: Medve, Südi.

BALATONFÜRED: BŐSZ – RODRÍGUEZ P. 6, VARGA M. 6, Topic 1, DÉNES, Szöllősi B. 3 (2), BÓKA 7. Csere: Lakatos (kapus), KEMÉNY 3, Pulay 1, Szmetán M., Malinovics, Szűcs B., Brandt, Draskovics, Határ. Edző: György László.

GYÖNGYÖS: TÓTH MIHÁLY – Gábori, MARKEZ 4, Duris 2, VILOVSZKI 5 (1), Herczeg 3, Németh T. 1. Csere: Gyánti (kapus), Urbán 1, Halász 2, Papp B. 3, Ubornyák, Hegedűs, GERDÁN, Gyallai, Gráf 2 (2). Edző: Konkoly Csaba.

Fotó: Czímer Tamás / Heves Megyei Hírlap

Az eredmény alakulása. 4. perc: 2–1. 8. p.: 4–2. 13. p.: 9–4. 19. p.: 13–6. 25. p.: 13–8. 29. p.: 16–10. 34. p.: 17–13. 38. p.: 20–13. 46. p.: 22–16. 51. p.: 23–20. 57. p.: 26–22

Kiállítások: 14, ill. 8 perc

Hétméteresek: 2/2, ill. 5/3

György László: – Nagyon örülünk az első győzelmünknek. Jól játszottunk, de akadtak olyan hibák, amelyeket ki kell javítani a jövőben.

Konkoly Csaba: – Az első félidőben veszítettük el a mérkőzést. A szünet után hiába igyekeztünk, sok taktikai hibát követtünk el, ezért nem tudtuk utolérni a Balatonfüredet.