2022.10.18. 10:39

Példátlan sportszerűtlenség kárvallottjai a hevesi nők

A hatvani és a füzesabonyi nők sem tévesztettek lépést, így öt forduló után mindkét gárda őrzi százszázalékos mérlegét. A férfi bajnokságban nem rendeztek fordulót.

A hevesi Vizes Bettináék nem bírtak a túlerővel

A női NB II. Északi csoportjának 5. fordulójában:

HATVANI KSZSE–TATABÁNYAI SC 28–20 (14–6)
Hatvan, sportcsarnok, 120 néző. V.: Losonczi D., Oláh A.
HATVAN: ANTÓNI – Sepsi R., SZARVAS R. 6 (1), Blaskó, Szarvas N. 6 (1), Petrovics 1, RÓZSA 10 (2). Csere: Bárány P., Juhász E. (kapusok), Dánffy Diána 1, Dánffy Dóra 1, Ledacs Kiss 2, Németh L., Vanda Sz., Herczeg, Szikra 1. Edző: Bárány Zsolt.
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 1–0, 12. p.: 4–0, 18. p.: 9–2, 24. p.: 12–4, 36. p.: 15–9, 42. p.: 18–10, 48. p.: 19–14, 54. p.: 23–17.
KIÁLLÍTÁSOK: 4, ill. 2 perc.
HÉTMÉTERESEK: 4/4, ill. 5/3.
BÁRÁNY ZSOLT: – Szenzációs első félidőt sikerült hozni, amivel egy tekintélyes előnyt szereztünk. A második félidőben már nem volt olyan feszes a figyelem, de ez nem befolyásolta a győzelmet!
KÖVETKEZIK: Hatvani KSZSE–Dorogi AC, november 5., szombat, 17.00.

A női NB II., Északkeleti csoportjának 5. fordulójában:

ÚJFEHÉRTÓ-KÁLLÓSEMJÉN SZSE–STAVMAT FÜZESABONYI SC 22–32 (12–15)
Újfehértó, 55 néző. V.: Elhardt E., Poltz P.
FÜZESABONY: Végh L. – Kriston N. 4, Lányi G. 6 (2), Bocsi Sz. 1, Halmai M. 3, Menyhárt-Hanusz B. 9 (4), Kállai G. 1. Csere: Sattmann J., Tóth D. (kapusok), Erdélyi D. 2, Dohány V. 1, Nagy Liza 1, Nagy Luca, Szentkeressy-Kovács R. 4, Czakó G., Ludvig-Tietze K. Edző: Gyöngy Márió
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA 6. perc: 2–3, 12. p.: 4–7, 18. p.: 6–8, 24. p.: 9–11, 36. p.: 13–19, 42. p.: 15–22, 48. p.: 17–25, 54. p.: 21–28.
KIÁLLÍTÁSOK: 8, ill. 8 perc.
HÉTMÉTERESEK: 4/3, ill. 7/6.
GYÖNGY MÁRIÓ: – Masszív hazai csapat ellen a vártnál nehezebben sikerült megszerezni a két pontot. A győzelmet névadó szponzorunknak, a Stavmat Zrt.-nek ajánljuk, amely a meglévő támogatás felett, további anyagi segítségnyújtást is vállal, átsegítve bennünket a nehéz időszakon. Köszönjük a támogatást!
KÖVETKEZIK: BSK-Miskolc–Füzesabonyi SC, október 29., szombat, 16.00.

HAJDÚNÁNÁS SK–JUVENTUS PANORÁMA HEVES 60–11 (31–8)
Hajdúnánás, Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok, 80 néző. V.: Gubó A., Gyulai Á.
HEVES: Juhász A. 1 – Kiss G., KÓCZIÁN E. 3, Adácsi L. 1, Vizes B. 4 (2), Nagy E. 1, Gobor N. Csere: STECZINA P. 1, Balázs P., Holló F. Megbízott-edző: Balog Renáta.
KIÁLLÍTÁSOK: 2, ill. 4 perc.
HÉTMÉTERESEK: 2/2, ill. 2/2.
BALOG RENÁTA: – Súlyos vereségünket az okozta, hogy a Berettyóújfalu U19-es csapatának trénere példátlan sportszerűtlenségével rákényszerített bennünket arra, hogy a játékoskeretet megfelezve, egyszerre két helyen kelljen helytállni. Gyógyír, hogy Berettyón nyertünk.
KÖVETKEZIK: Juventus Panoráma Hevesi SE–Hajdúböszörményi TE, november 12., szombat, 18.00.