Labdarúgás

2023.07.08. 13:57

Eger SE: tizenegyes kezdés után ötös zárás Tatabányán

Az NB III. Nyugati csoportja előző kiírásának ezüstérmese, a Tatabánya látta vendégül szombat délelőtt az Eger SE gárdáját.

Ez már nem egymás közötti játék volt az egrieknek

Az egriek negyedik edzőmeccse 11 órakor kezdődött a Grosics Gyula Stadionban, ahol nemcsak a Celsius fokok emelkedtek szaporán, hanem a gólok száma is gyorsan gyarapodott, különösen a szünet után. Az ESE korábbi három találkozója közül kettőn alulmaradt, a Karcag ellenit pedig megnyerte.

TATABÁNYAI SC–EGER SE 5–0 (2–0)

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion.
EGER: Bukrán – Almomani, Hegedűs, Juhász G., Nagy Á., Tóth L., Farkas G., Zvara, Kovács D., Sándor R., Papp K. Csere: Radnóti (kapus), Debreczeni, Jónyer, Vajda, Koczka, Juhász Á., Bozó, Lovász, Schmidt.
Gól: Molnár T. (11.), Soltész (30.), Árvai (64.), Zacsek (70.), Soltész (76.)
Következik: THSE Szabadkikötő–Eger SE, Heréd, Markó Ferenc Sporttelep, július 11., kedd, 18.00.

Az Eger SE felkészülési mérkőzései

Június 28., szerda, 17.00: Budafoki MTE–Eger SE (Heréd, Markó Ferenc Sporttelep) 2–0
Július 1., szombat, 11.00: Karcagi SE–Eger SE (Heréd, Markó Spt.) 1–2. Gól: Tóth L., Jónyer K.
Július 5., szerda, 17.00: BVSC-Zugló–Eger SE (Budapest, Szőnyi út) 1–0
Július 8., szombat, 11.00: Tatabányai SC–Eger SE (Tatabánya) 5–0
Július 11., kedd, 18.00: THSE Szabadkikötő–Eger SE (Heréd, Markó Spt.)
Július 14., péntek, 19.00: Pénzügyőr SE–Eger SE (Budapest, Pasaréti úti Spt.)
Július 22., szombat, 11.00: Bicskei TC–Eger SE (Bicske)