2023.11.14. 10:21

A füzesabonyi férfiak is átléptek a sereghajtón

Az egri, a hevesi és füzesabonyi nők sem kerülték el a súlyos vereséget. A kivételt a hatvaniak jelentették.

A füzesabonyi Hevér Tiborék (a labdával) hozták a kötelezőt

A női NB II. C-csoportjának 8. fordulójában:

STAVMAT FÜZESABONYI SC–GÖDI SE 18–36 (10–18)
Füzesabony, Teleki Blanka Általános Iskola Sportcsarnoka, 100 néző. V.: Bíró D. M., Gadnai A.
FÜZESABONY: Végh L. – Kriston N. 2 (1), Tamás-Lányi G. 1, Bocsi Sz. 2, Dobos-Kovács V. 2, Ludvig-Tietze K. 2, Csomós A. Csere: Tóth D. (kapus), Nagy L. 3, Feninets K. 1, Dohány V. 4 (1), Czakó G., Szabó L. 1, Tamás Cs., Valent Sz., Papp D.  Edző: Tamás Tamás
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 2–4, 12. perc: 4–8, 18. perc: 6–12, 24. perc: 7–17, 36. perc: 11–20, 42. perc: 12–23, 48. perc: 14–28, 54. perc: 16–31.
KIÁLLÍTÁSOK: 14, ill. 10 perc.
HÉTMÉTERESEK: 5/2, ill. 5/5.
TAMÁS TAMÁS: – Borzasztó gyenge játék jellemzett minket az egész mérkőzésen. A listavezető ezt könnyedén kihasználta és sajnos „átgázolt” rajtunk.
KÖVETKEZIK: Csépe Salgótarjáni SKC–STAVMAT Füzesabonyi SC, november 18., szombat, 16.00.

MOGYORÓDI KSK–HATVANI KSZSE 21–27 (9–16)
Mogyoród, Szent László Általános Iskola Sportcsarnoka, 100 néző. V.: Czövek G., Kovács M.
HATVAN: Bárány P. – Pomozi 8, Kránitz 4 (3), Dánffy Dorina 3, Szarvasné Kaczur D. 2, Szarvas N. 5, Dánffy Diána. Cserék: Túri (kapus), Sáfrán B. 1, Geri Z., Vanda Sz. 1, Dudás É. 3. Edző: Bárány Zsolt
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 3–6, 12. p.: 5–10, 18. p.: 6–11, 24. p.: 8–13, 36. p.: 11–19, 42. p.: 12–23, 48. p.: 15–25, 54. p.: 17–26.
KIÁLLÍTÁSOK: 4 ill. 6 perc.
HÉTMÉTERESEK: 6/4 ill. 3/3.
BÁRÁNY ZSOLT: – Sikerült átmenteni a múlt heti jó játékot. Parádés kapusteljesítmény mellett védekezésben és támadásokban is alig akadt fennakadás. Ezt kell megtartani minél tovább!
KÖVETKEZIK: Hatvani KSZSE–VS Dunakeszi, november 18., szombat, 17.00.

PRAKTIKER-VÁC U21–JUVENTUS PANORÁMA HEVESI SE 43–25 (22–16)
Vác, Városi Sportcsarnok, 50 néző. V.: Doleschall Á., Pál Cs. D.
HEVES: Kelemen G. – Kiss G. 1, Kakuk L. 2, Adácsi L. 7 (1), Steczina P. 5 (1), Kóczián E. 1, Nagy E. 5. Csere: Juhász A. (kapus), Holló F. 1, Pásztor V. 2, Balázs P. 1. Edző: Makó Nándor
KIÁLLÍTÁSOK: 4, ill. 2 perc.
HÉTMÉTERESEK: 2/1, ill. 2/2.
MAKÓ NÁNDOR: – Amíg a rendelkezésre álló tizenegy hölgy bírta fizikális és mentális erővel, addig jól játszottunk, aztán felőrlődtunk. Remélem, hogy a Mogyoród ellen a mérkőzés végéig kitartunk!
KÖVETKEZIK: Juventus Panoráma Hevesi SE–Mogyoródi KSK, november 18., szombat, 16.00.

VITKA SE–ESZTERHÁZY SC U21 40–14 (20–4)
Kisvárda, Szent László Gimnázium Tornacsarnok, 15 néző. V.: Gál V. Á., Szikszay J.
ESC: Mrkva Z. – Tóth Sz. 2, Losonczi A. 2 (2), Szabó K. 1, Kiss E., Viszokai V. 1, Kun L. 1. Csere: Nyikon L. (kapus), Lukács L., Soltó J. 2, Bartók R., Barta Zs., Nagy K. 3, Pintér G 1, Bérczessy S., Kapusi V. 1. Edző: Harsányi Kálmán
KIÁLLÍTÁSOK: 4, ill. 10 perc.
HÉTMÉTERESEK: 8/6, ill. 4/2.
HARSÁNYI KÁLMÁN: – Nem sok értékelhető dolgot láttam. Míg az egri meccsen játszottunk egy egész jó félidőt, ezúttal semmi nem jött össze. Szét voltunk esve az első perctől az utolsóig. Ezt a meccset gyorsan el kell felejteni.
KÖVETKEZIK: Eszterházy SC U21–Ungvár KC, november 19., vasárnap, 12.00.

A férfi NB II. C-csoportjának 7. fordulójában:

SZINVAPARTI KSE MISKOLC–FÜZESABONYI SC 23–31 (12–14)
Miskolc, Herman Gimnázium, 50 néző V.: Babidorics B., Reszegi Cs.M.
FÜZESABONY: Halász R. – MOLNÁR M. 6 (2), Halász Sz. 1, IGÓ Á. 3, NAGY B. 5, Blazsek M. 2, Antal Cs. 2. Csere: JUHÁSZ K. (kapus), Szabó Patrik, OROSZ L. 4, Varjú P. 1, BAKÓ B. 5, HEVÉR T. 2. Játékos-edző: Major Attila
AZ EREDMÉNYEK ALAKULÁSA. 6. perc: 2–2, 12. p.: 4–5, 18. p.: 7–8, 24. p.: 9–13, 36. p.: 13–16, 42. p.: 16–18, 48. p.: 17–25, 54. p.: 18–29.
KIÁLLÍTÁSOK: 6, ill. 6 perc.
HÉTMÉTERESEK: 5/5, ill. 2/2.
MAJOR ATTILA: – A mérkőzés elején fej-fej mellett haladtak a csapatok, a félidő közepén egy 4–0-s rohammal szereztünk előnyt. Néhány hibának köszönhetően a szünetre csak két gól maradt. A második félidő közepén összeállt a védekezésünk, labdaszerzések révén könnyű gólokat szereztünk és egy 9–1-re megnyert szakasszal eldöntöttük a mérkőzést. Nagyon ránk fért már egy ilyen győzelem, gratulálok a csapatomnak.
KÖVETKEZIK: DVTK–Füzesabonyi SC, november 18., szombat, 15.00.