Vízilabda

2024.03.23. 23:44

Digi-Eger: a szünet után indult be a gólgyártás

Biros Péter vezetésével második mérkőzését is megnyert a Digi-Eger férficsapata az alsóházi rájátszásban.

Heol.hu

Dimitrije Krijestorac és egri társai értékes pontokkal gazdagodtak

A férfi OB I. középszakasza alsóházi rájátszásának 3. fordulójában:

DIGI-EGER–PANNERGY-MISKOLCI VLC 15–12 (3–1, 3–5, 4–2, 5–4)
Eger, Bitskey Aladár Uszoda, 250 néző. V.: Petik A., ifj. Kenéz Gy.
EGER: Krémer – SPITZ M. 1, Krijestorac, Sári A. 1, MURISICS 3, BIROS S. 4, Szalai G. 1. Csere: Gólya N. 1, Rádli R., Dóczi M. 1, Sudár O., MOLNÁR G. 2, Mészáros B. 1. Edző: Biros Péter
MISKOLC: Moravcsik – Várkonyi Á. 1, Hegedűs B. 1, OLTEAN 3, Nagy N. 1, KRASZNAI 4, Tanczer. Csere: Smitula 1, Varga B. 1, Dubinák Sz., Hok, Fenech, Bikki-Petró.  Edző: Vidumanszky László
GÓL–EMBERELŐNYBŐL: 11/3, ill. 10/4.
KETTŐS EMBERELŐNYBŐL: 1/0, ill. –.
ÖTMÉTERESBŐL: 2/2, ill. 2/2.
KIPONTOZÓDOTT: Sári A. a 18., Rádli R. a 21., Tanczer a 22., Smitula a 30. percben.
KIÁLLÍTVA (VÉGLEG, CSERÉVEL): Dóczi a 30. percben.
BIROS PÉTER: – Az első félidőben mindkét oldalon jól működött a védekezés. A folytatásban a lőtt gólokra nem lehetett panaszunk, de a védekezésben voltak hibák.
VIDUMANSZKY LÁSZLÓ: – Hat-hatig nem volt gond, de aztán az egriek kihasználták a hibáinkat. Tanulság, hogy a hétköznapokon jobban kell koncentrálni, akkor várható el a hétvégén a jobb teljesítmény.
KÖVETKEZIK: Digi-Eger–UVSE, április 6., 12.00.

TOVÁBBI EREDMÉNYEK: KSI SE–UVSE 8–10 (3–1, 3–4, 0–4, 2–1), Szentes–Pécs 8–7 (0–3, 3–3, 3–0, 2–1)