Labdarúgás

2024.04.11. 15:04

A Hort SK játékosa szerint lesz nyolcgólos mérkőzés is

Harmincöt gólt és három vendégsikert vár a Heves vármegyei II. osztályú bajnokság 22. fordulójának hét mérkőzésén a Hort SK futballistája.

A hortiak a Zagyvaszántó kapujába is betalálnának

A 33 éves Kerek Martin úgy véli, lesznek majd igazán találatgazdag meccsek is, így sok gólt valószínűsít a domoszlóiak tarnamérai és a vámosgyörkiek gyöngyös-solymosi fellépésén. A játékos szerint a harmadik idegenbeli győzelmet a nagyrédeiek atkári szereplése során láthatják majd a nézők.

Szombat, 16.30:

HORT (11.)–ZAGYVASZÁNTÓ (8.)
Hort. V.: Juhász Sámuel (Bakó, Tasi)
Az utóbbi mérkőzéseken mutatott formánkat tekintve szinte már kötelező lenne a pontszerzés, ezért szerény tippem a meccsünkre: 2–2.

GYÖNGYÖSSOLYMOS (13.)–JÁZMIN ÚT-VÁMOSGYÖRK (2.)
Gyöngyössolymos. Óvári Gyula Sporttelep. V.: Orosz Fruzsina (Pásztory, Bodó R.).
A vámosgyörki csapat egyelőre megállíthatatlannak tűnik a bajnoki cím felé történő menetelésben. Nagy különbségű vendéggyőzelmet várok a solymosi meccsen, 1–6.

MÁTRADERECSKE (3.)–ABASÁR (7.)
Mátraderecske. V.: Kocsis József (Rézműves, Nagy D.)
A múlt heti pihenő szerintem jót tett az abasári csapatnak, vélhetően sikerült rendeznie sorait a gárdának. Ennek köszönhetően Palásti Krisztián barátomék értékes döntetlent érhetnek el a dobogón álló derecskeieknél, 2–2.

EGERSZÓLÁT (6.)–POROSZLÓ (12.)
Egerszólát. V.: Derda József (Varga L., Gyetvai)
A remek játékosokból álló egerszóláti csapat a bajnoki harmadik helyért folytat ádáz küzdelmet, míg a poroszlóiakat más célok vezérlik. Ennek megfelelően hazai sikert várok, 4–1.

MSE-TARNAMÉRA (15.)–DOMOSZLÓ (1.)
Tarnaméra. V.: Petz Péter (Törtei, Göcző Zsolt)
Az éllovas vendégcsapat a sereghajtó hazaiaknál jelentős különbségű győzelmet arat, 1–7.

Forrás:  adatbank.mlsz.hu

APC (14.)–HEVESI LSC II. (9.)
Apc. V.: dr. Lendvai Gábor (Koren, ifj. Kelemen A.)
Labdarúgásra kifejezetten jó pályán Maksa Zoli barátomék meglepetéspontokat szereznek a hevesiekkel szemben, 2–1.

ATKÁR (10.)–NAGYRÉDE (4.)
Atkár. V.: Harnos Csaba (Sohajda, Debreczeni M.)
A dobogóra hajtó nagyrédei alakulat szoros mérkőzésen gyűjti be a három pontot az atkáriaknál, 1–3.

Szabadnapos: Tarnamente SSZE