2013.10.20. 18:56

Egri FC: edző nincs, pont van

Kétszer is vezettek a megyeszékhekyiek a harmadik helyen álló DVSC-DEAC otthonában.

Az NB III Keleti csoportja 10. fordulójában:
DVSC-DEAC–Egri FC 2–2 (1–1)
Debrecen, Egyetemi spt., néző. V.: Czékus Sándor (Zsákai M., Varga B.)
DVSC-DEAC: Slakta – Króner, Máté P., Szatmári, Kondás – Ferenczi, Györky, Tóth G., Rezes – Szécsi M., Molnár T. (Szabó R., 82.). Edző: Gyarmati András.
 Eger: Illyés – Varga M., Topcsagics (Nagy T., 18.), Fenyvesi, Mikó – Borlean, Szabó R., Ablonczy, Háda – Milics, Molnár T.
 Gólszerzők: Tóth G. (39.), Máté P. (79.), ill. Nagy T. (22.), Háda (72.).
Tekintve, hogy az egrieknél Molnár Róbert megbízott játékos-edző licenc hiányában már nem vezényelhette a csapatot, így hivatalos személyként egyedül Fábián Gábor foglalt helyet a vendégek kispadján... Az EFC ezzel együtt a REAC-cal szembeni győzelmet követő sorban negyedik találkozón maradt veretlen.
 Illyés Dániel, az egriek kapusa: – Kétszer is vezettünk és a pontszerzés abszolút reális, kicsit korrektebb játékvezetéssel a győzelem is meg lehetett volna. Ha viszont azt nézem, hogy kevesen vagyunk, ráadásul Topcsagics megsérült a döntetlen a bravúr kategóriába tartozik.

További eredmények: Ebes–Nyírbátor 2–0 (0–0), Veresegyház–REAC 1–1 (1–1), FTC II.–Kazincbarcika 0–1 (0–0).

1. Létavértes 10 8 – 2 28–9 24

2. DVSC-DEAC 10 6 2 2 24–12 20

3. FC Hatvan 10 6 2 2 18–12 20

4. Kazincbarcika 10 5 3 2 11–8 18

5. Putnok 10 5 2 3 18–12 17

6.H.böszörmény 10 4 5 1 19–12 17

7. Ebes 10 5 1 4 12–11 16

8. Tiszaújváros 10 5 1 4 12–15 16