KÉZILABDA

2019.12.07. 21:16

SBS-Eger: kétgólos vereség a Komló ellen

Az egriek edzője szerint tudomásul kell venni, hogy számukra minden mérkőzés élet-halál küzdelem.

Forrás: Heves Megyei Hírlap

Fotó: Huszár Márk

SBS-EGER – SPORT36-KOMLÓ 22-24 (14–10)

EGER: Cvetkovszki – LEZÁK 4, Schmid 2, Tóth R. 1, FÜZI 7, Bernatonis 4, Molnár B. 4 (1)

Csere: Moscoso (kapus), Papp G., KISS G., Tóth A.

Edző: Tóth Edmond

KOMLÓ: Granic – VASKÓ 5, Grünfelder, JÓGA 4, Katzirz, Markovics 5 (3), Sunajko 2

Csere: Takács 2, ZOBEC 5, Csomor, Balázs S. 1.

Edző: Kilvinger Bálint

Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok, 850 néző. V: Nagy F., Túróczy J.

Az eredmény alakulása. 6. perc: 1-3, 12. p.: 4-5, 18. p.: 7-6, 24. p.: 11-8, 36. p.: 17-14, 42. p.: 18-17, 48. p.: 19-18, 54. p.: 19-21

Kiállítások: 14, ill. 6 perc.

Hétméteresek: 1/1, ill. 3/3.

MESTERMÉRLEG

Tóth Edmond: – A védekezésünk jól működött, a második félidei támadójátékunk azonban messze elmaradt az elvárttól. Tudomásul kell venni, hogy számunkra minden mérkőzés élet-halál küzdelem.

Kilvinger Bálint: – Harminc perc kellett, hogy felvegyük a kellő hőfokot és sebességet. Hátrányban is jól küzdöttünk, ha néhány helyzetben higgadtabbak vagyunk, talán nem kellett volna ennyire izgulni a végén. Jó csapat formálódik Egerben.