TRIATLON

2020.07.08. 11:42

Az Egri TK két érmet hozott a tereptriatlon ob-ról

Bajnoki címet szerzett a 34. Palóc Triatlonon rendezett tereptriatlon ob-n Fodor-Fejes Adrian Adél.

Katona Zsolt és Fodor-Fejes Adrian Adél

Forrás: ETK

Fotó: Bódi Csaba

Az Egri Triatlon Klub (ETK) szenior III. női kategóriában szerepelt indulója leginkább mountis tapasztalatának köszönheti, hogy a tavalyi második hely után sikerült előbbrelépnie az 500 méter úszásból, 12 kilométer kerékpározásából és 4 kilométer futásból álló sprint távon. A Nyírjes-tavaknál lebonyolított eseményen az ETK további nevezői közül Katona Zsolt a dobogó harmadik fokára állhatott az erős mezőnyében. A szenior II. férfi kategóriában jegyzett versenyző az előző évi negyedik hely javította meg remek kerékpározásának és futásának köszönhetően. Az ugyancsak ETK-s Rab Imre a felnőtt IV. férfi kategóriában negyedik helyen zárt.