2021.12.07. 18:11

Még időben váltott a füzesabonyi férficsapat

A Heves megyei csapatok közül csak a Füzesabony győzött a női NB II. Északkeleti csoportjának 11., őszi zárófordulójában, amely a dobogó harmadik fokán telel.

A füzesabonyi Blazsek Milán (11) hatszor vette be a gödöllőiek kapuját

Forrás: Lénárt Márton

A férfi NB II. Északi csoportjának 10. fordulójában:

FENSTHERM FUTURE FÜZESABONY–GÖDÖLLŐI KC 33–28 (18–13)
Füzesabony, Teleki Blanka Általános Iskola, 100 néző. V.: Bíró D., Gadnai A.
FÜZESABONY: TÓTH K. – MOLNÁR M. 8, Hevér 1, Tamás T. 3, Péter A. 2, ÁCS 5, BLAZSEK 6. Csere: Varjú P. 1, MAJOR A. 5 (2), Nagy-Hajdú 2, Antal Cs. Edző: Bánik Roland.
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 1–3, 12. p.: 5–6, 18. p.: 9–7, 24. p.: 12–10, 36. p.:
19–16, 42. p.: 24–17, 48. p.: 26–20, 54. p.: 30–23.
KIÁLLÍTÁSOK: 6, ill. 8 perc.
HÉTMÉTERESEK: 2/2, ill. 5/5.
BÁNIK ROLAND: – Döcögős kezdés után, sikerült megfordítani a mérkőzést. Az előnyünket a folytatásban már magabiztosan őriztünk.
KÖVETKEZIK: Budakalászi SC–Fenstherm Future Füzesabony, december 11., szombat, 18.00.

A női NB II. Északkeleti csoportja 11. fordulójában:

STAVMAT FÜZESABONYI SC–BORSOD SK-MISKOLC 30–23 (15–16)
Füzesabony, Teleki Blanka Általános Iskola, 79 néző. V.: Bíró D., Gadnai A.
FÜZESABONY: VÉGH L. – Lányi G. 6 (2), Kriston 1, Halmai 5, Szarvas N. 3, Molnár N. 4, Szentkeressy-Kovács 5. Csere: Sattmann (kapus), Kállai 2, Petrovics A. 4 (1). Edző: Váczi Sándor
19–19, 42. p.: 22–19, 48. p.: 22–21, 54. p.: 27–21.
KIÁLLÍTÁSOK: 12, ill. 12 perc.
HÉTMÉTERESEK: 8/3, ill. 9/5.
VÁCZI SÁNDOR: – Ellentétes félidők. Az ellenfél támadó stílusa egyáltalán nem feküdt nekünk. Öt gólt kaptunk a második játékrészben, ez döntött.

VITKA SE–OKTAT60 HATVANI KSZSE 32–19 (15–8)
Vásárosnamény, Városi Sportcsarnok, 20 néző. V.: Gulybán O., Juhász D.
HATVAN: Antóni – Szikra N. 3, Nagy-György 2, KIRÁLY R. 6 (5), Dánffy Diána, RÓZSA 7, Ézsiás 1. Csere: Juhász E. (kapus), Farkas A. Edző: Bárány Zsolt
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 2–0, 12. p.: 6–3, 18. p.: 9–5, 24. p.: 13–6, 36. p.: 20–8, 42. p.: 21–10, 48. p.: 25–11, 54. p.: 29–14.
KIÁLLÍTÁSOK: 8 ill. 2 perc
HÉTMÉTERESEK: 5/2, ill. 8/5
BÁRÁNY ZSOLT: – Sajnos nem tudtuk megismételni a múlt heti bravúrt. Egész egyszerűen elfogytunk az utolsó fordulóra.

JUVENTUS-PANORÁMA HEVES–DVSC SCHAEFFLER U22 21–39 (12–17)
Heves, sportcsarnok, 150 néző. V.: Harsányi M., Magyar P.
HEVES: NAGY N. – Adácsi N. 1, Góbor N., Adácsi L. 4, MOLNÁR J. 6, Balog R. 2, Regéczi Zs. 2. Csere: Juhász A., Kelemen G. (kapusok), Vereb N. 2, Vizes B. 4 (4), Holló F., Pásztor V., Nagy E. Edző: Makó Nándor.
KIÁLLÍTÁSOK: 10, ill. 8 perc.
HÉTMÉTERESEK: 4/4, ill. 5/4.
MAKÓ NÁNDOR: – Jelen állapotunkban tisztességesen küzdöttünk, a kiváló Debrecen pedig megtisztelt bennünket azzal, hogy végig motiváltan játszott.