Triatlon

2022.06.22. 19:00

Az Egri Futó és Triatlon Klub versenyzője bajnoki bronzot nyert a középtávú ob-n

Kategóriájának 61 indulót számláló mezőnyében állhatott dobogóra Ózsvári Olivér.

Ózsvári Olivér futása egészen remekül futott

Forrás: Egri Futó és Triatlon Klub

Mintegy ötszázan vettek részt a középtávú országos bajnokság 1900 méter úszásból, 90 kilométer kerékpározásból és 21 kilométer futásból álló versenyén. A Keszthelyen rendezett eseményt különösen nehézzé tette a 32 Celsius fokos meleg. A bringás pályán többször is erős szembeszélben kellett tekerni, majd Keszthely belvárosában emelkedőkkel megtűzdelve, sokszor napos részen teljesíteni a félmaratoni távot. Az Egri Futó és Triatlon Klub négy indulója közül Ózsvári Olivér nagyszerűen versenyzett. Kategóriában a legjobb időt futva a harmadik helyezést szerezte meg.