Labdarúgás

2023.03.07. 19:12

A Heréd LC hat pontot szerzett a Gyöngyöshalász ellen

Az őszi nyitányon hazai pályán 3–1-es, a tavaszi rajton idegenben pedig 1–0-s győzelmet értek el a herédiek a gyöngyöshalásziakkal szemben.

Heves Megyei Hírlap grafika

Hat nappal a 2022/23. évi Téli-kupa felkészülési torna döntője után ismét találkozott a két csapat egymással. A Füzesabonyban rendezett fináléban 2–0-ra nyert halásziak az I. osztályú bajnokságban azonban nem bírtak a Német Gyula vezette HLC-vel.

Forrás: Heves Megyei Hírlap grafika

A piros-fehérek Tóth Dániel 65. percben szerzett góljával elvitték a három pontot Halászról (0–1). A vendégek ezzel nagy fegyvertényt hajtottak végre, a dobogó harmadik fokán álló hazaiak négy kudarca közül ugyanis kettőt ők okoztak Horváth Viktoréknak.