2023.07.08. 15:04

FC Hatvan: Sándor visszatért, Kitl betalált

Először játszott idegenben az FC Hatvan csapata a nyári felkészülés során.

Sándor Bence újra a hatvaniak kapuját védheti

Újabb NB III.-as ellenfélel szemben lépett pályára a Zagyva-parti gárda, amely az ESMTK (0–5) és a III. Kerületi TVE (1–1) után a Nyugati csoport 2022/23-as kiírásban 9. helyen végzett Budaörsi SC vendégeként szerepelt. A Diósdon rendezett szombat délelőtti találkozón az első félidőben az ifj. Bognár György vezette budaörsiek szereztek vezetést. A szünet után nem sokkal Kitl Krisztián egyenlített, majd a 60. percben mindkét gárda teljes sort cserélt. A hatvaniak kapujában újra feltűnt Sándor Bence, a 25 éves kapus Jászberényből tér vissza a sárga-kékekhez.

Felkészülési mérkőzésen:

BUDAÖRSI SC–FC HATVAN 3–1 (1–0)
HATVAN: Menczeles – Tarjáni, Szabó Sz., Takács, Karácsony, Szabó R., Czibolya, Kitl, Laczik, Dinka, Burzi. Csere: Sándor (kapus), Hámori, Fekete K., Varbai, Szentpéteri, Szabó B., Molnár R., Vincze A., Zsoldos, Benkó.
Gól: Erdey, Gula, Halácsi, ill. Kitl.
Következik: Szolnoki MÁV FC–FC Hatvan, július 12., szerda, 18.00.

Az FC Hatvan edzőmeccsei

Július 1., szombat, 11.00: FC Hatvan–ESMTK (NB III.) 0–5
Július 5., szerda, 17.00: FC Hatvan–III. kerületi TVE (NB III.) 1–1. Gól: Burzi
Július 8., szombat, 10.00: Budaörsi SC (NB III.)–FC Hatvan (Diósdon) 3–1. Gól: Kitl
Július 12., szerda, 18.00: Szolnoki MÁV FC (NB III.)–FC Hatvan
Július 15., szombat, 11.00: Érdi VSE (NB III.)–FC Hatvan
Július 19., szerda, 18.00: FC Hatvan–Veresegyház VSK (Pest vármegyei I.)
Július 22., szombat, 11.00: Monor SE (NB III.)–FC Hatvan