Cselgáncs

2023.09.20. 10:53

Czinege megvédte címét a 24. Tóth Péter-emlékversenyen

Egy arany-, három ezüst- és négy bronzéremmel zártak a házigazda Egri Városi Sportiskola cselgáncsozói a 24. Tóth Péter-emlékversenyen. Az egriek a 17. helyen végeztek a csapatok rangsorában.

Izgalmas csatákat láthatott a közönség

A diák A, B, C és a serdülőkorosztály számára rendezett nemzetközi rangsorversenyen 73 egyesület mintegy 500 versenyzője tette próbára felkészültségét a Kemény Ferenc Sportcsarnokban. Összesen 47 aranyérmet osztottak ki a szervezők.
A serdülők –40 kilogrammos súlycsoportjában Czinege Dávid címvédőként négy győztes mérkőzést követően állhatott ismét a dobogó legfelső fokára.

Az Egri Városi Sportiskola pontszerzői

Aranyérmes (1): Czinege Dávid
Ezüstérmes (3): Zsebe Magor, Kiss Csongor, Szatmári Gábor
Bronzérmes (4): Kriston Levente, Kerekes Áron, Hangácsi Hunor, Fejes Hanna
5. helyezett (6): Nagy Nimród, Jankó-Boldizsár Marcell, Lévai Gergő, Papp Gergő, Katona Kornél, Cs. Németh Mihály
7. helyezett (3): Juhász Zalán, Hágen Barnabás, Matisz-Rohlicsek Gellért
Helyezetlenül zárt (2): Kardos Adrás, Gotyár Alexander.

Október 7-én a Serdülő Országos Bajnokságot rendeznek a Kemény Ferenc Sportcsarnokban.