2023.09.26. 10:00

Káli Lövész SK: ezüstérem a 20 csapatos mezőnyben

Komlósi Sándor (balról), Varga Krisztián és Kiss Gábor a második helyen végzett

Forrás: Káli LSK

A központi gyújtásos pisztoly (nagy kaliber) 20 lövéses, 25 méteres kategóriában a Káli Lövész Sport Klub két trióval volt érdekelt a Magyar Sportlövők Szövetsége által rendezett országos bajnokság nemzeti versenyszámaiban.

A Budapesti Olimpiai Központban lebonyolított eseményen a káliak Kiss Gábor, Komlósi Sándor, Varga Krisztián alkotta A-csapata nagyon erős mezőnyben a dobogó második fokára állhatott.

A KLSK B-csapata Barczi Krisztián, Salga László, Albert Krisztián összetételben a 7., pontszerző helyen végzett.

A viadal színvonalát jelzi, hogy a versenyre 97 egyéni nevezés érkezett és 20 csapat küzdött az érmekért.