Labdarúgás

2023.09.26. 15:51

Zoran Szpisljak sajnálja, hogy nem tartották meg az előnyt

A 8. fordulót követően az Eger SE 11 ponttal a 7., az FC Hatvan csapata pedig 10 egységgel a 11. helyen tanyázik.

Edzője dicsérte Tarjáni Péter (jobbra) játékát

Forrás: Czímer Tamás/Heves Megyei Hírlap/Heves Megyei Hírlap

– Két nagyon hasonló csapat találkozott egymással, de erre számítottunk, így ez nem ért bennünket meglepetésként – értékelte az FC Hatvan–Eger SE NB III.-as mérkőzést (1–1) a hatvaniak vezetőedzője, Zoran Szpisljak.

– A találkozó elején mi kezdeményeztünk többet, közelebb álltunk a gólszerzéshez, de az egriek védelmén akkor még nem sikerült túljutni. Fordulást követően, és 1–0-s vezetés után sokáig úgy tűnt, hogy megszerezzük a három pontot, de a sajnos nem tudtuk megtartani az előnyünket, és a végén egyenlített az Eger.

A hatvaniak Menczeles – Takács, Szabó Sz., Czibolya, Kitl, Karácsony, Sárossy, Burzi (Benkó, 91.), Tarjáni, Dinka, Kanálos (Fekete, 86.) összeállításban szerepeltek a Bukrán – Dulló, Nagy-Kolozsvári (Zvara, 29.), Jónyer (Schmidt, 65.), Nagy Á., Jacsó, Juhász G., Hegedűs, Kispál (Gíber, 73.), Géringer (Balázs, 73.), Kovács D. (Farkas G., 29.) alkotta egriek ellen. Az 54. percben Kanálos Péter szerzett vezetést a hazaiaknak, amit a 92. percben Gíber Attila egyenlített ki. A házigazdák részéről Zoran Szpisljak Tarjáni Péter, Burzi Alex, Kitl Krisztián, Czibolya Gábor és Dinka Kristóf játékát emelte ki, míg a vendégek vezetőedzője, Lázok János szerint csapatából egyedül Dulló Martin teljesítményét lehetett dicsérni.

A 8. fordulót követően az Eger SE 11 ponttal a 7., az FC Hatvan csapata pedig 10 egységgel a 11. helyen tanyázik. Az újonc Gyöngyösi AK gárdája számára még nem termett pont az NB III.-ban. A mezőny szorosságát jelzi, hogy a 6. helyen található Tiszaújváros és a 13. pozícióban lévő Sényő között mindössze két pont a különbség.