2023.10.02. 19:18

A Füzesabony a Hatvan után a Hevest is legyőzte

A kimagasló egyéni teljesítmények hiányoztak a hevesiektől a vármegyei rangadón. A füzesabonyiak csak a győzelemnek örülnek. Az NB II.-es pontvadászat negyedik fordulójában a Hatvani KSZSE önbizalomnövelő sikert aratott a Vác ellen.

A füzesabonyi Bocsi Szonjáék hozták a kötelezőt

Forrás: Tóth Balázs/Heves Megyei Hírlap

A női NB II. C-csoportjának 4. fordulójában:

JUVENTUS PANORÁMA HEVESI SE–STAVMAT FÜZESABONYI SC 24–32 (13–16)
Heves, sportcsarnok, 100 néző. V.: Divéki P., Paulovics Zs.
HEVES: Juhász A. – Vereb N. 3, Kakuk L. 2, ADÁCSI L. 7 (3), Adácsi N. 4, KÓCZIÁN E. 4, Nagy E. 3. Csere: Kelemen G. (kapus), Pásztor V., Kiss G. 1, Balázs P., Holló F., Molnár J., Steczina P. Edző: Makó Nándor.
FÜZESABONY: Végh L. –  Ludvig-Tietze K. 3, Kriston N. 7 (3), Tamás-Lányi G. 6, Nagy L. 1, Bocsi Sz. 2, Dobos-Kovács V. 9. Csere: Csomós A. 2, Dohány V. 1, Valent Sz. 1.
Edző: Tamás Tamás
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 3–2, 12. p.: 5–6, 18. p.: 7–8, 24. p.: 11–13, 36. p.: 17–14, 42. p.: 16–21, 48. p.: 18–25, 54. p.: 22–29.
KIÁLLÍTÁSOK: 8, ill. 8 perc.
HÉTMÉTERESEK: 4/3, ill. 4/3.
MAKÓ NÁNDOR: – Zaklatott hét után csak akkor lett volna esélyünk az erős vendégekkel szemben, ha négy-öt játékosom extra teljesítményt nyújt. Ez most hiányzott, így megérdemelten nyert a vendégcsapat.
TAMÁS TAMÁS: – Ezen a mérkőzésen a két pontot lehet csak értékelni. Ezt a győzelmet Púhl Patriknak ajánljuk!
KÖVETKEZIK: VS Dunakeszi–STAVMAT Füzesabonyi SC, október 7., szombat, 16.00. Gödi SE–Juventus Panoráma Hevesi SE, október 7., szombat, 17.00.

HATVANI KSZSE–PRAKTIKER-VÁC U21 31–19 (15–9)
Hatvan, sportcsarnok, 120 néző. V: Bíró D., Gadnai A.
HATVAN: Bárány P. – Pomozi 10, Kránitz 2 (1), Molnár N. 3, Dánffy Dorina 5, Szarvas N. 6, Vanda Sz. 1. Csere: Túri (kapus), Szendrődi, Dánffy Diána, Sáfrán, Geri Z. 3 (1), Szarvasné Kaczur D. 1, Dudás. Edző: Bárány Zsolt
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 4–2, 12. p.: 6–6, 18. p.: 11–8, 24. p.: 13–8, 36. p.: 19–12, 42. p.: 23–12, 48. p.: 27–14, 54. p.: 30–17
KIÁLLÍTÁSOK: 10, ill. 6 perc.
HÉTMÉTERESEK: 3/2, ill. 6/3.
BÁRÁNY ZSOLT: – Kapkodósan indult a mérkőzés, el kellett telni jó néhány percnek, hogy stabilizáljuk a játékunkat. Utána már csak a gólkülönbséget próbáltuk növelni. Nagyon kellett ez a győzelem a csapatnak, remélem lendületet ad!
KÖVETKEZIK: Csépe Salgótarjáni SKC–Hatvani KSZSE, október 8., vasárnap, 16.00.

A női NB II. D-csoportjának 4. fordulójában:

ESZTERHÁZY SC U21–DVSC SCHAEFFLER U21 25–36 (13–21)
Eger, Eszterházy-csarnok, 105 néző. V.: Gubó A., Gyulai Á.
ESC: Mrkva Z. –  Soltó J. 3, Losonczi A., Barta Zs. 8, Kiss E. 2, Viszokai 1, Kocsmár O. 2. Csere:  Nyikon L. (kapus), Tóth Sz. 2, Lukács L., Kun L. 4, Nyag K., Szabó H. 1, Szabó K. 2,  Kapus V. Edző: Harsányi Kálmán
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 1–5, 12. p.: 2–10, 18. p.: 7–12, 24 p.: 9–16, 36. p.: 15–22, 42. p.: 17–24, 48. p.: 19–30, 54. p.: 23–33.
KIÁLLÍTÁSOK: 4, ill. 4 perc.
HÉTMÉTERESEK: 1/1, ill. 5/4.
HARSÁNYI KÁLMÁN: – Újfent tanulságos meccset játszottunk, ahol a gyenge kezdésünk hamar eldöntötte a találkozó sorsát.
KÖVETKEZIK: Eszterházy SC U21–Borsod SK-Miskolc, október 8., vasárnap, 18.00.