Teremlabdarúgás

2023.11.11. 10:53

Adácson nagy tétért játszanak az Ava Pietra Socca-kupán

Az októberi gyermektornát a felnőttek pénzdíjas viadala követi december elején az adácsi Szent Jakab Katolikus Általános és Sportiskolában.

Szabó Imre (balról) korábban játékvezetőként tevékenykedett a különböző teremlabdarúgó-tornákon

Forrás: Huszár Márk/Heves Megyei Hírlap

– December 9–10-én az Ava Pietra Socca-kupára várjuk a csapatokat, amelyek közül legfeljebb 24 gárda nevezésére nyílik lehetőség – mondta a torna szervezője, Szabó Imre.

– A rendezvényen összesen 250 ezer forintos jutalom jelenti a tétet.

Ugyanis a győztes gárda 100 ezer, a második helyezett 40 ezer, a harmadik pedig 20 ezer forint a pénzdíjat vihet haza. A negyedmilliós összegű ajándék úgy jön ki, hogy a legjobb kapus, a legjobb mezőnyjátékos és a gólkirály is 30–30 ezer forintos vásárlási utalvánnyal lesz gazdagabb.

A csapatvezetők 20 ezer forint ellenében nevezhetnek a 20/2701-477-es telefonszámon.