2023.11.27. 17:27

Az utolsó percben a hazai kapufa a Salgótarjánt segítette

Szorongatták a füzesabonyiak a Salgótarjánt, az utolsó percben a döntetlenért is támadhattak, ám Molnár Martin hétméterese végül a kapufán csattant.

Heol.hu

Molnár Martin öt gólt szerzett

A férfi NB II. C-csoportjának 9. fordulójában:

FÜZESABONYI SC–CSÉPE SALGÓTARJÁNI SKC 24–25 (11–14)
Füzesabony, Teleki Blanka Általános Iskola Sportcsarnoka, 75 néző. V.: Konkoly Á., Oláh B.
FÜZESABONY: Halász R. – Molnár M. 5 (3), Hevér T. 3, Bakó B. 1, Halász Sz. 1, Nagy B. 5, Csapó P. 2. Csere: Szabó Patrik 1, Orosz L. 3, Varjú P. 2, Blazsek M. 1. Játékos-edző: Major Attila
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 1–3, 12. p.: 2–4, 18. p.: 6–7, 24. p.: 7–11, 36. p.: 14–16, 42. p.: 18–17, 48. p.: 20–19, 54. p.: 23–23.
KIÁLLÍTÁSOK: 8, ill. 6 perc.
HÉTMÉTERESEK: 4/3, ill. 4/1.
MAJOR ATTILA: – Vegyes érzéseim vannak. Nagyon jó meccset játszottunk, kemény védekezéssel, nagy lelkesedéssel. Támadásban sokszor bátran taktikusan játszottunk. Sajnos ezért sem kaptunk pontot, nagyon csalódott vagyok, hogy legalább a döntetlent nem sikerült kiharcolni. Ha minden meccsen ilyen elszántsággal játszanánk, akkor biztosan több pontunk lenne.
KÖVETKEZIK: Füzesabonyi SC–Váci FKA, december 3., vasárnap, 17.00.

1. DVTK 9 9 – – 330–230 18
2. Salgótarjáni SKC 9 7 – 2 286–227 14
3. Váci FKA 9 6 1 2 267–246 13
4. Acélváros KK 9 5 1 3 274–248 11
5. Gödöllői KC 9 4 – 5 248–254 8
6. Füzesabonyi SC 9 3 – 6 240–265 6
7. Veresegyház VSK 9 1 – 8 221–313 2