2011.05.03. 15:20

A Berettyóújfalu Gyöngyösön is hozta a formáját

Az NB I-es férfi futsal bajnokság 1–8. helyéért kiírt rájátszása második fordulójában kétgólos vereséget szenvedett Gyöngyösi FBSK.

Gyöngyösi FBSK Medical Investments – MVFC-Berettyóújfalu
2–4 (1–2)
Gyöngyös. V.: Farkas B., Kovács G. (Rózsa N.).
GYFBSK: Ficsór – Frank P., Weisz, Kis K., Besenyei F. Cs.: Rozovits, Marosi, Domokos, Csoszánszki, Ábel, Csőke, Biczi. Edző: Baranyi Géza.
Gólszerzők: Csoszánszki (20.), Domokos (37.), ill. Lovas (6.), Rábl (18.), Sáfár (23.), Nagy I. (32.). Kiállítva: Csoszánszki (29.).

Az első fordulóban aratott hazai 9–1-es győzelmet követően Gyöngyösön sem kegyelmezett Kis Krisztiánéknak a Berettyó. Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcban, jelenleg 2–0-ra vezet az MVFC.

[caption id="" align="aligncenter" width="344"] Csoszánszki Dávidot (balra) kilenc perccel a gólja után kiállították. Fotó: Belkovics Krisztián

Következik: MVFC-Berettyóújfalu – Gyöngyösi FBSK, május 5., csütörtök, 19.30.