SBS-Eger: bravúros pontmentés a szomszédvári derbin

A végén a helyén volt a szívük a megyeszékhelyiek kulcsjátékosainak.

Fotó: Lénárt Márton

A férfi kézilabda NB I. 15. fordulójában:

SBS-EGER–MEZŐKÖVESDI KC 27–27 (10–11)

Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok, 875 néző. V.: Altmár K., Horváth M.

EGER: Cvetkovszki – Schmid 1, Füzi 2, Kiss G., Papp G., BERNATONIS 7 (1), MOLNÁR B. 8 (3). Csere: MOSCOSO (kapus), LEZÁK 6, Tóth A. 2, Tóth R. 1, Sztevanovics. Edző: Tóth Edmond

MEZŐKÖVESD: PÁSZTOR I. – Hangyel, Stankovic, Radnic 3 (1), Dávid, Kovács B. 3, MENYHÁRT 7. Csere: Horváth L. 2, Szöllősi O. 1, HALILBEGOVIC 9, Martins 2. Edző: Buday Dániel

Az eredmény alakulása. 6. perc: 2-3, 12. p.: 4-5, 18. p.: 7-8, 24. p.: 9-9, 36. p.: 13-15, 42. p.: 17-19, 48. p.: 18-21, 54. p.: 20-24

Kiállítások: 4, ill. 10 perc.

Hétméteresek: 5/4, ill. 2/1.

Rolandas Bernatonis ezúttal is kiemelkedett Fotó: Lénárt Márton / Heves Megyei Hírlap

TÓTH EDMOND: – Lemásoltuk a két csapat őszi mérkőzését. Ismét három másodperccel a vége előtt egyenlített a hazai csapat. A mérkőzés nagy részében a kulcsjátékosok teljesítménye elmaradt a várttól, de a végén a helyén volt a szívük.

BUDAY DÁNIEL: – Dicséret illeti a csapatot, a mérkőzést nagy részben mi uraltuk. A második félidőben több meccslabdánk is volt, de ezek kimaradtak. A szokásos döntetlen. Rendre meg vannak a lehetőségeink, de ezekkel nem tudunk élni.