Futsal

2022.05.31. 09:37

Az Energia SC-nek öt gól nem volt elég a pontszerzéshez

Sorban harmadik vereségét a tabellán lentebb található ellenféllel szemben szenvedte el a gyöngyösi gárda a férfi NB II. Keleti csoportja felsőházi rájátszásának 9. fordulójában.

B. Cs.

Csoszánszki Dávid (középen) nem sok időt töltött a pályán

Forrás: Czímer Tamás/Heves Megyei Hírlap

Fotó: CZIMER TAMAS

Energia SC Gyöngyös–Csenger 5–6 (4–2)

Gyöngyös. V.: Tamási Patrik, Ibriksz Máté (Tiringer).
Energia: Matin – Reich, Csoszánszki, Marosi, Bihari. Cserék:  Besze (kapus), Bartha, Gulyás, Balázs L., Timon, Titkó. Edző: Berkes László.

Gyorsan megfogyatkoztak a hazaiak, ugyanis Csoszánszki Dávid már a 4. percben piros lapot kapott. A folytatásban aztán hiába vezetett már három góllal (4–1) az ESC, a szabolcsiak nemcsak egyenlítettek, de a 39. percben győzelmet érő gólt szereztek. Szerdán a sereghajtó otthonában zárul az idény a gyöngyösieknek.

Gól: Reich (12.), Bihari (13., 21), Bartha (16.), Gulyás (18.), ill. Fejes (18.), Gulyás (20. – öngól), Szedlacsek (22.), Mándi (22., 27.), Bakó (39.).

Kiállítva: Csoszánszki (4.).