2024.03.11. 14:32

NB II.: felsőházban a vármegyei rangadón győztes Hatvani KSZSE

A Hevesi SE számára túl nagy falatnak bizonyult a Hatvani KSZSE, míg a Füzesabonyi SC Vácott döntetlenre végzett az NB II.-es pontvadászat alapszakaszának utolsó fordulójában.

Nagy Alexandra (szemből) a hatvaniak egyik legjobbjának számított

A női NB II. C-csoportjának 14. fordulójában:

HATVANI KSZSE–JUVENTUS PANORÁMA HEVESI SE 29–17 (13–11)
Hatvan, sportcsarnok, 50 néző. V.: Móczár T., Parádi R.
HATVAN: Bárány P. – Kostyalik 4, Zsikla 8 (2), Nagy A. 5, Molnár N. 2, Balogh P. 3, Baranyi Zs. 1. Cserék: Túri (kapus), Benke, Bense H., Majoros E. 2, Sáfrán 2, Szarvas R. 2 (2). Edző: Soós Péter
HEVES: JUHÁSZ A. – Kiss G. 1, Pásztor V., Kóczián E. 1, Molnár J., Kakuk L. 1, NAGY E. 4. Csere: Adácsi L. 6 (2),  Adácsi N. 1, Steczina P., Varga G. 2, Holló F., Balázs P. 1,  VÁMOS. Edző: Makó Nándor
AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA. 6. perc: 2–1, 12. p.: 4–3, 18. p.: 6–5, 24. p.: 10–9, 36. p.: 17–11, 42. p.: 22–13, 48. p.: 23–13, 54. p.: 26–16.
KIÁLLÍTÁSOK: 2, ill. 12 perc.
HÉTMÉTERESEK: 5/4 ill. 2/2.
SOÓS PÉTER: – Az első félidőben keresgéltük önmagunkat támadásban, illetve a kapufa sem volt velünk. A szünet után azonban 6–0-s sorozattal kezdtünk, ami nagyjából el is döntötte a mérkőzést. A védekezésünk végig jól működött. Dolgozunk és építjük tovább a csapatot!
MAKÓ NÁNDOR: – Nincs szerencsénk. Salgótarjánban exhatvaniak ellen kellett küzdeni, ezúttal pedig a hét új játékossal megerősített Hatvan bizonyult nagy falatnak.

PRAKTIKER-VÁC U21–STAVMAT FÜZESABONYI SC 32–32 (19–16)
Vác, Városi Sportcsarnok, 70 néző. V.: Czövek G., Kovács M.
FÜZESABONY:  VÉGH L. – DOHÁNY V. 1, LUDVIG-TIETZE K., BLASKÓ V. 2, TAMÁS-LÁNYI G. 10 (3), BOCSI SZ. 7,  DOBOS-KOVÁCS V. 6. Csere: TÓTH D. (kapus), NAGY L. 6. Edző: Tamás Tamás
KIÁLLÍTÁSOK: 6, ill. 12 perc.
HÉTMÉTERESEK: 7/6, ill. 4/3.
TAMÁS TAMÁS: – Nagyon jó tempójú és kellően agresszív mérkőzést játszottunk. Nagyot küzdött az egész csapat, ilyen meccs után csak büszke lehet az ember. Azt ugye már korábban nyilatkoztam, hogy nagyon fog hiányozni a mogyoródi két pont. Az alsóházban folytatjuk, természetesen ott is mindent megteszünk az eredményesség érdekében.