2009.04.21. 12:33

Mini-tenisz Régió-bajnokság kiskörei dobogósokkal

Tizenkilenc klub mintegy 150 indulójának részvételével zajlott Dunakesziben az a mini-tenisz Régió-bajnokság, amelyen a kiskörei sportolók is eredményesen szerepeltek.

HEOL

A Kovács Márton által felkészített versenyzők közül a 4. osztályos lányoknál Simon Gréta Babett 2. helyen végzett, bár tudása alapján aranyérmet kellett volna nyernie. A döntőben szombathelyi ellenfelétől szoros mérkőzésen szenvedett vereséget. Ugyanitt Nagy Dóra a 3. helyezést szerezte meg, míg az 1. osztályosoknál Balázs Bianka bronzérmesként zárt.

Az első körben kiesett teniszezők részére rendezett vigaszágon Bak Dominika (3. osztályos) a 2., Bacsu Katalin (1. o.) a 3. helyen fejezte be a viadalt, melynek következő Régió döntője május 9-én Jászberényben lesz.

[caption id="" align="alignleft" width="334"] A Tisza-partiaknak öt érem is jutott a verseny végén. Beküldött fotó.