Teremlabdarúgás

2023.01.07. 16:49

Műtét vár a Sípmester Fesztiválon megsérült egri játékvezetőre

Akad rosszabb hír attól, hogy a Heves vármegyei játékvezető válogatott vasárnap csak a 13–16. helyért játszik a folytatásban.

B. Cs.

A Heves vármegyei játékvezető válogatott Szegeden szereplő csapata

Forrás: Beküldött fotó

„A tornán játékvezetőként működő Varga Mariann egy szerencsétlen mozdulat következtében súlyos sérülést szenvedett, mentő szállította kórházba. Elszakadt az Achilles-ína, műtétre lesz szükség. Jobbulást kíván neki az egész csapat” – kaptunk a tájékoztást a Heves vármegyei játékvezető válogatott részéről.

Varga Mariann számára fájdalmas véget ért a torna

Szűkebb hazánbeli bíróink a hétvégén a 16. Sípmester Fesztiválon szerepelnek. A mai napon a selejtezőket játszották a csapatok a Pick Arénában zajló rendezvényen. A mieink két döntetlennel és két vereséggel a negyedik helyen zártak a csoportjukban, így vasárnap a 13–16. helyért játszanak a Maros-csoport negyedikjével, Veszprém vármegye csapatával.