Labdarúgás

2023.10.29. 18:11

A Gyöngyösi AK nagyon közel állt az első győzelemhez

A vezetést megszerezte és egészen közel állt első győzelméhez a Gyöngyösi AK csapata, ám az NB III. Északkeleti csoportjának 13. fordulójában játszott FC Hatvan elleni vármegyei derbin a vendégek a 94. percben egyenlítettek.

Heol.hu

A hatvani Czibolya Gábor (7) pontot érő gólt szerzett Gyöngyösön

GYÖNGYÖSI AK–FC HATVAN 1–1 (0–0)

Gyöngyös, Kömlei Károly Sporttelep, 150 néző. V.: Takács Ákos (Kovács Z., Pálinkás D.).
GYÖNGYÖS: Tóth B. – Trombola (Uram, 81.), Lakatos I. (Dudás, 88.), Babarcsik, Krán, Kovács D., Szentannai (Muhari, 60.), Czinkóczi, Nagy-György B., Bezzeg, Szabó T. Vezetőedző: Majzik Zoltán.
HATVAN: Menczeles – Szabó Sz., Czibolya, Karácsony, Benkó, Panyi (Kitl, 63.), Sárossy, Burzi (Fekete K., 81.), Tarjáni, Fellner (Laczik, 63.), Dinka. Vezetőedző: Zoran Szpisljak.

GÓL: Trombola (66.), ill. Czibolya (94.).
JÓK: az egész hazai csapat, ill. senki.
MAJZIK ZOLTÁN: – Megdicsértük a fiúkat, mert jobban játszottunk, mint a Hatvan. Az történt a pályán, amit kértünk, de az égiek még mindig nincsenek velünk.
ZORAN SZPISLJAK: – Az első félidő még úgy-ahogy rendben volt, a második félidőben viszont látszott, hogy a Gyöngyös jobban akarja a győzelmet, amihez közelebb is álltak a házigazdák, akik jobban megérdemelték volna a három pontot.